Inoue vs Butler o tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Naoya Inoue vs Paul ButlerÚřadující šampión bantamové váhy organizací WBA, WBC a IBF Naoya Inoue a šampión organizace WBO Paul Butler se střetnou 13. prosince na galavečeru v Japonsku ve sjednocující bitvě!

13.12.2022 – Ariake Arena, Tokio, Japonsko
Bantamová váha
Naoya Inoue 🇯🇵🆚🇬🇧 Paul Butler
Přímý přenos na ESPN+!

Neporažená japonská a světová jednička „Monster“ Naoya INOUE (23-0-0, 20 KO) a britská jednička a světová osmička „Baby Faced Assassin“ Paul BUTLER (34-2-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o světové tituly WBA super, WBC, WBO a IBF!

Naoya Inoue vs Paul Butler

Devětadvacetiletý japonský šampión Naoya Inoue v minulosti držel světové tituly v lehké muší a super muší váze. V roce 2018 přešel do bantamové váhy a získal standardní světový titul WBA. V květnu 2019 již získal plnohodnotný titul organizace IBF, když ve druhém kole knockoutoval Portoričana Emmanuela Rodrigueze.

Ježe tentýž rok v prosinci získal také světový titul WBA super, když jasně vybodoval dalšího portorického šampióna Nonita Donaira. Ve svém posledním zápase letos v červnu dokázal v odvetě ukončit ve druhém kole opět Nonita Donaira a získal také pás WBC.

Naoya Inouea

Nyní může všechny tituly v bantamové váze sjednotit a do cesty se mu postaví šampión zbývající organizace WBO, čtyřiatřicetiletý Paul Butler. Britský boxer získal letos v dubnu prozatímní světový titul, když jasně vybodoval Filipínce Jonase Sultana.

Paul Butler

Následně se měl utkat s šampiónem Johnem Rielem Casimerem. Jenže Casimero se na zápase nedomluvil a byl titulu zbaven a naopak Butler byl povýšen z prozatímního šampióna na plnohodnotného mistra světa.

Naoya Inoue vs Paul Butler


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince