Fury: Souboj s Joshuou nebude nic výjimečného!

Tyson Fury vs Anthony JoshuaBritský boxer Tyson Fury přiznává, že boj s Anthony Joshuou dřív nebo později přijde, ale nebude to pro něj žádný výjimečný zápas. Stejně jako zápas s Usykem, v něm můžu jen ztratit, ale nic nezískám!

„Urči tě se s Joshuou někdy utkáme, myslím, že ten zápas je nevyhnutelný, ale není to pro mě nic výjimečného a nepřikládal bych mu větší pozornost. Joshua byl několikrát poražen a naposledy dvakrát střední váhou. Hlavně on je zbabělec a srab a já chci boxovat se skutečnými muži, ale pokud fanoušci ten zápas chtít budou, tak ho klidně zbiju“. Říká Tyson Fury

A dodává „Velký zápas vidím v duelu dvou velkých šampiónů a to byl můj souboj s Deontayem Wilderem, který byl neporažený a má na svém kontě spoustu výher před limitem. Já ho dokázal porazit na jeho půdě a to byla výzva a velká událost, ne s nějakým kulturistou Joshuou“.

„To samé je sjednocující duel s Usykem. Ano, můžu sjednotit všechny pásy, to bude velká událost až to udělám, ale… Všichni budou říkat OK, porazil si střední váhu, nejsi nic, musíš to obhájit s chlapem. Takže já můžu jen ztratit, ale nezískám kromě pásů nic, ale ty nejsou nejdůležitější“. Uzavřel úřadující šampión těžké váhy.

Tyson Fury vs Deontay Wilder

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) se v minulosti utkali již dvakrát. Poprvé jej v roce 2011 jasně Fury vybodoval 118:111 a 2x 117:112 a podruhé v roce 2014 Chisoru ukončil před limitem v desátém kole. Nyní je 3. prosince čeká zápas číslo 3, který bude pro Furyho druhou obhajobou titulu.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince