Fury vs Chisora na TV Dajto a VOYO!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3Tak nakonec o titulový souboj ochuzeni nebudeme. Společnost Markíza získala exkluzivní práva a duel Fury vs Chisora 3 uvidíme již tuto sobotu na slovenské televizi Dajto a ve službě VOYO!

3.12.2022 – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dereck Chisora 3
Přímý přenos na DAJTO a VOYO!

Neporažená britská a světová jednička „The Gypsy King“ Tyson FURY (32-0-1, 23 KO) a britská pětka a světová devítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-12-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Čtyřiatřicetiletý úřadující světový šampión organizace WBC získal pás před dvěma lety, když v odvetě dokázal porazit amerického boxera Deontaye Wilder, kterého vyprovodil v sedmi kolech. Poprvé titul obhájil loni v říjnu, kdy s Wilderem završil trilogii výhrou v jedenáctém kole.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Druhá obhajoba přišla letos v dubnu, kdy se na domácím galavečeru ve Wembley utkal s krajanem Dillianem Whytem. Fury v zápase jasně dominoval a Whyta ukončil již v sedmém kole. 3. prosince jej čeká obhajoba číslo dva a do cesty se mu již potřetí postaví Dereck Chisora.

Osmatřicetiletý Chisora v zápasech předvádí skvělé výkony a ačkoliv prohrál s Oleksandrem Usykem a dvakrát s Josephem Parkerem, tak zápasy byly v jeho podání skvělé. Naposledy stál v ringu letos červenci, kdy dokázal v těžkém duelu vybodovat bulharskou kobru Kubrata Puleva.

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) se v minulosti utkali již dvakrát. Poprvé jej v roce 2011 jasně Fury vybodoval 118:111 a 2x 117:112 a podruhé v roce 2014 Chisoru ukončil před limitem v desátém kole. Na galavečeru bude také obhajovat světový titul WBA Daniel Dubois.

Daniel Dubois

Jihoafrický boxer Kevin Lerena (28-1-0, 14 KO) se dostal do hledáčku promotérů Daniela Duboise (18-1-0, 17 KO) poté, co britská boxerská asociace BBBofC nepochopitelně neschválila jako soupeře Australana Lucase Browna (31-3-0, 27 KO) z důvodu jeho věku a rozdílných kvalit. Dubois získal klasický světový pás WBA ve svém posledním duelu letos v červnu s Američanem Trevorem Bryanem.

Přímý přenos na poslední chvíli koupila exkluzivně televizní společnost Markíza a duely tak uvidíme na slovenském televizním kanále DAJTO a na streamovací platformě VOYO!

Kevin Lerena¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince