Fury: Chisora je mnohem lepší než v našem posledním zápase!

Tyson FuryŠampión těžké váhy Tyson Fury vyzdvihuje kvality svého soupeře Derecka Chisory před sobotním souboj o pás WBC. Je to jiný Chisora než se kterým jsem v minulosti boxoval!

3.12.2022 – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dereck Chisora 3
Přímý přenos na BT Sport od 22:00!

Neporažená britská a světová jednička „The Gypsy King“ Tyson FURY (32-0-1, 23 KO) a britská pětka a světová devítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-12-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

„Od našeho posledního zápasu uplynula dlouhá doba a oba jsme se změnili jako boxeři. Pokud jde o Chisoru, tak vždy víte, co od něj můžete čekat. Jde vždy dopředu jako tank, je silnej a tvrdej. V zápase s ním se může stát cokoliv, je to klasická těžká váhy“. Říká Tyson Fury.

„Chisora zápasil s těmi nejlepšími a předvedl vždy skvělé výkony. Jeho poslední 3 soupeři byly bývalý světový šampión Joseph Parker, úřadující světový šampión Oleksandr Usyk a dvojnásobný světový vyzývatel Kubrat Pulev. Chisora všechny tyto zápasy zvládl bez ohledu na výhru nebo prohru“. Pokračuje „král cikánů“ Fury.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

„Všichni tyhle boxeři patři do první desítky světového žebříčku a on s nimi odboxoval vyrovnané zápasy, které mohli skončit klidně i s jiným výsledkem. Nikdy jsem se nevyhýbal výzvám, bojoval jsem s nejsilnějším boxerem v historii jeho země, bojoval jsem s šampionem Klitschkem v Německu, s šampiónem Wilderem v Americe a Chisora je nyní v top formě a bude to skvělý zápas“. Uzavřel Fury

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) se v minulosti utkali již dvakrát. Poprvé jej v roce 2011 jasně Fury vybodoval 118:111 a 2x 117:112 a podruhé v roce 2014 Chisoru ukončil před limitem v desátém kole. Na galavečeru bude také obhajovat světový titul WBA Daniel Dubois, který se utká s Jihoafričanem Kevinem Lerenou.

Daniel Dubois vs Kevin Lerena


¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince