Eliminační duel Pascal vs Eifert v únoru!

Jean Pascal vs Badou JackOrganizace IBF nařídila na dnešní den výběrové řízení na eliminační duel v polotěžké váze. Jean Pascal a Michael Eifert se však dohodli s předstihem a duel se bude konat v únoru v Kanadě!

9.2.2022 – Laval, Kanada
Polotěžká váha
Jean Pascal 🇭🇹🇨🇦🆚🇩🇪 Michael Eifert

Kanadská dvojka a světová sedmička Jean PASCAL (36-6-1, 20 KO) a německá čtyřka a světová čtyřiatřicítka „Diesel“ Michael EIFERT (11-1-0, 4 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace IBF!

Úřadující šampión organizace WBO, WBC a IBF Artur Beterbiev (18-0-0, 18 KO) bude v lednu obhajovat světové tituly britskému vyzývateli Anthonymu Yarde (22-2-0, 21 KO). Následně organizace IBF rozhodla, kdo bude dalším povinný vyzývatel. Ten vzejde z duelu Jean Pascal vs Michael Eifert.

Artur Beterbiev

Na úterý 1. listopadu bylo plánované výběrové řízení, kde se mělo rozhodnout, kdo bude duel pořádat. Do té doby měli samozřejmě obě strany čas na jednání a nakonec se i dohodli a duel je naplánovaný na začátek února v Kanadě, tedy domácím prostředí Pascala.

Čtyřicetiletý rodák z Haiti boxující za Kanadu Jean Pacal (36-6-1, 20 KO) má v držení klasický světový titul WBA a stříbrný světový titul WBC. Oba pásy naposledy obhájil v prosinci 2019, když těsně na body přetlačil švédského boxera Badou Jacka. Od té doby Pascal v ringu nestál.

Michael Eifert

Na druhé straně čtyřiadvacetiletý německý bijec „Diesel“ Michael Eifert (11-1-0, 4 KO) má v držení Interkontinentální titul organizace IBF, který získal ve svém posledním duelu letos v červenci, když v těžkém zápase vybodoval Itala Adriana Sperandia.


¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince