Beterbiev se musí utkat se Smithem!

Artur Beterbiev vs Callum SmithÚřadující šampión polotěžké váhy Artur Beterbiev se musí v dalším duelu utkat s povinným vyzývatelem Callumem Smithem!

Osmatřicetiletý úřadující šampión polotěžké váhy Artur Beterbiev (19-0-0, 19 KO) dokázal na sobotním galavečeru v Londýně vyhrát i svůj devatenáctý profesionální duel před limitem, když v osmi kolech porazil britského boxera Anthonyho Yarde a zůstává trojnásobným šampiónem polotěžké váhy organizací WBC, WBO a IBF.

Nyní bude muset čelit povinnému vyzývateli za organizaci WBC, kterým je dvaatřicetiletý bývalý světový šampión super střední váhy „Mundo“ Callum Smith (29-1-0, 21 KO). Toho však ještě v březnu čeká jeden zápas na domácím galavečeru ve Velké Británii.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde

Callum Smith byl světovým šampiónem super střední váhy od roku 2018 až do prosince 2020, kde se střetl s mexickou hvězdou Saulem Alvarezem, který jej jasně vybodoval. Pro Smitha to byl zároveň poslední zápas v super střední váze a přesunul se do polotěžké váhy.

V té debutoval v září 2021, když už ve druhém kole ukončil Gilberta Castilla Riveru z Dominikánské republiky. Loni byl určen organizací WBC do eliminačního duelu, ve kterém se v srpnu utkal s francouzským válečníkem Mathieu Bauderliquem. Smith duel jasně ovládl a Francouze knockoutoval ve čtvrtém kole.

Callum Smith


¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing