Paul a Fury se střetli tváří v tvář!

Jake Paul vs Tommy Fury Americký boxer Jake Paul a britský boxer Tommy Fury se v sobotu střetli tváří v tvář na galavečeru v Londýnském Wembley. Duel je plánován na konec února v Saúdské Arábii! Video v článku!

25.2.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇬🇧 Tommy Fury
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká padesátka „The Problem Child“ Jake PAUL (6-0-0, 4 KO) a neporažená britská třiačtyřicítka „TNT“ Tommy FURY (8-0-0, 4 KO) se utkají na galavečeru v Saúdské Arábii v duelu vypsaném na 8 kol!

Třiadvacetiletý britský neporažený boxer „TNT“ Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) naposledy boxoval loni v dubnu na galavečeru v Londýně, kde jasně vybodoval polského boxera Daniela Bocianskiho. Fury si dal následně ještě exhibiční duel v Dubaji, kde vybodoval v nudném zápase Rollyho Lamberta.

Jake Paul vs Tommy Fury

Na druhé straně šestadvacetiletý neporažený americký boxer „The Problem Child“ Jake Paul (6-0-0, 4 KO) loni odboxoval povedený duel s brazilskou MMA legendou Andersonem Silvou, kterého jasně porazil na body, když Brazilce dokázal dokonce v posledním kole posadit na zadek a upevnit bodovou převahu.

Původně se měli oba borci utkat už na konci roku 2021, jenže Fury si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem, kterého porazil i podruhé. Následovala další jednání a dohodl se nový termín, ale tentokrát byl problém s vízy na britské straně a ze zápasu opět sešlo a Paul se střetl se Silvou.

Jake Paul vs Tommy Fury

Nyní se konečně oba boxeři domluvili a na třetí pokus se utkají 25. února na galavečeru v Saúdské Arábii. Čeká nás také hodně zajímavý dvanáctikolový duel o světový titul WBC v křížové váze mezi úřadujícím šampiónem Ilungou Makabu (29-2-0, 25 KO) a švédským vyzývatelem Badou Jackem (27-3-3, 16 KO).