Whyte vs Franklin dnes na DAZN!

Dillian Whyte vs Jermaine FranklinStreamovací platforma DAZN dnes nabídne galavečer z Wembley Arény. Whyte vs Franklin, Wardley vs Gorman a Ryan vs Sanchez! Hlavní karta začíná ve 20:00. Hlavní duel ve 23:30!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Dillian Whyte 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (28-3-0, 19 KO) a neporažená americká třináctka a světová čtyřiapadesátka „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

Vážení
Dillian Whyte: 113,9 kg (23.4.2022 – 114,9 kg)
Jermaine Franklin: 116,6 kg (7.5.2022 – 125,9 kg)

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin

Pětatřicetiletý britský boxer boxoval naposledy letos v dubnu, když vyzval úřadujícího šampióna těžké váhy organizace WBC Tysona Furyho. V zápase však Fury jasně dominoval a Whytovi v šestém kole rozplynul sen o světovém pásu.

Nyní se vrací po sedmi měsících zpět mezi šestnáct provazů a změří síly s neporaženým devětadvacetiletým americkým ranařem Jermaine Franklinem. Američan je znám i českým fanouškům, když před třemi lety svedl tvrdou desetikolovou bitvu s Pavlem Šourem.

Naposledy boxoval letos v květnu, když v pátém kole ukončil šestačtyřicetiletého veterána Rodneyw Moora. Zajímavostí, že v posledním zápase vážil 125,9 kilogramu a do dnešního duelu shodil 9 kilo a je vidět, že duel s Whytem je pro něj velmi důležitý a rozhodne o dalším vývoji jeho kariéry.


Fabio Wardley vs Nathan Gorman26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Fabio Wardley 🇬🇧🆚🇬🇧 Nathan Gorman
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská sedmička a světová třiapadesátka Fabio WARDLEY (14-0-0, 13 KO) a britská desítka a světová osmdesátka Nathan GORMAN (19-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o britský titul BBBofC!

Vážení
Fabio Wardley: 108,9 kg (9.7.2022 – 108 kg)
Nathan Gorman: 122,9 kg (17.6.2022 – 121,6 kg)

Fabio Wardley vs Nathan Gorman

Sedmadvacetiletý Fabio Wardley odstartoval profesionální kariéru v dubnu 2017 a za více jak pět let si na své konto připsal čtrnáct výher v řadě. V letošním roce odboxoval již dva duely ve kterých rychle vyhrál. Nejprve v únoru ve druhém kole knockoutoval Ammeričana Daniela Martze a naposledy v červenci ve stejném kole ukončil krajana Chrise Healeye.

Nyní má však před sebou zápas pravdy a do cesty se mu postaví šestadvacetiletý krajan Nathan Gorman. Ten má na svém kontě pouze jedinou porážku z roku 2019, kdy v pěti kolech podlehl krajanovi Danielovi Duboisovi. Od té doby si připsal tři výhry v řadě.

V posledních dvou duelech si připsal skalpy českých bijců Pavla Šoura a Tomáše Šálka a byly to bohužel velmi rychlé výhry. Pavla Šoura ukončil loni v březnu ve druhém kole a Tomáše Šálka letos v červnu už v kole prvním.


Sandy Ryan vs Anahi Ester Sanchez26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Sandy Ryan 🇬🇧🆚🇦🇷 Anahi Ester Sanchez
Přímý přenos na DAZN!

Britská a světová dvojka Sandy RYAN (4-1-0, 2 KO) a argentinská trojka a světová desítka „La Indiecita“ Anahi Ester SANCHEZ (21-5-0, 13 KO) se utkají v desetikolové o mezinárodní pás WBC!

Vážení
Sandy Ryan: 63,3 kg
Anahi Ester Sanchez: 62,9kg

Sandy Ryan vs Anahi Ester Sanchez

Devětadvacetiletá britská boxerka přešla mezi profíky po velmi úspěšné amatérské kariéře, ve které získala bronz na Evropském šampionátu a stříbro na mistrovství světa. Debut v profesionálním ringu měla loni v červenci, když vybodovala krajanku Kirstie Bavington. Následně dokázala do konce roku ukončit další dvě soupeřky.

Letošní rok však odstartovala překvapivou prohrou, když ji na domácím galavečeru 12. března vybodovala osmatřicetiletá argentinská boxerka Erica Anabella Farias. V srpnu se konala odveta a tentokrát vyrovnaný zápas dokázala Ryan urvat pro sebe a získala tak zároveň mezinárodní titul WBC.

Dnes ji tak čeká první obhajoba pásu a do cesty se ji postaví další argentinská boxerka, jednatřicetiletá Anahi Ester Sanchez. Ta v minulosti držela světové tituly v pérové, super pérové i lehké váze. Letos se vrátila do ringu po dvouleté pauze a dokázala už ve druhém kole ukončit neškodnou krajanku Natalii Juarez.


¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince