Ryan vs Sanchez o titul WBC!

Sandy Ryan vs Anahi Ester Sanchez Britská boxerka Sandy Ryan má před sebou první obhajobu mezinárodního titulu organizace WBC v super lehké váze. Její soupeřkou bude na zítřejším galavečeru Anahi Ester Sanchez!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Sandy Ryan 🇬🇧🆚🇦🇷 Anahi Ester Sanchez
Přímý přenos na DAZN!

Britská a světová dvojka Sandy RYAN (4-1-0, 2 KO) a argentinská trojka a světová desítka „La Indiecita“ Anahi Ester SANCHEZ (21-5-0, 13 KO) se utkají v desetikolové o mezinárodní pás WBC!

Devětadvacetiletá britská boxerka přešla mezi profíky po velmi úspěšné amatérské kariéře, ve které získala bronz na Evropském šampionátu a stříbro na mistrovství světa. Debut v profesionálním ringu měla loni v červenci, když vybodovala krajanku Kirstie Bavington. Následně dokázala do konce roku ukončit další dvě soupeřky.

Letošní rok však odstartovala překvapivou prohrou, když ji na domácím galavečeru 12. března vybodovala osmatřicetiletá argentinská boxerka Erica Anabella Farias. V srpnu se konala odveta a tentokrát vyrovnaný zápas dokázala Ryan urvat pro sebe a získala tak zároveň mezinárodní titul WBC.

Sandy Ryan vs Anahi Ester Sanchez

Zítra ji tak čeká první obhajoba pásu a do cesty se ji postaví další argentinská boxerka, jednatřicetiletá Anahi Ester Sanchez. Ta v minulosti držela světové tituly v pérové, super pérové i lehké váze. Letos se vrátila do ringu po dvouleté pauze a dokázala už ve druhém kole ukončit neškodnou krajanku Natalii Juarez.


¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince