Ramla Ali vs Avril Mathie o pás IBF!

Ramla Ali vs Avril Mathie Neporažená somálská boxerka Ramla Ali má před sebou první titulovou bitvu kariéry. 4. února se popere s australskou boxerkou Avril Mathie o Interkontinentální pás organizace IBF!

4.2.2023 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Super bantamová váha
Ramla Ali 🇸🇴🆚🇦🇺 Avril Mathie
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská trojka a světová třicítka Ramla ALI (7-0-0, 2 KO) a neporažená australská trojka a světová devětatřicítka Avril MATHIE (8-0-1, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Interkontinentální titul organizace IBF!

Třiatřicetiletá rodačka ze Somálského Mogadiša žijící v Londýně Ramla Ali odstartovala profesionální kariéru teprve v říjnu 2020 a od té doby si na své konto připsala celkem sedm vítězství. V loňském roce boxovala třikrát, když v březnu ukončila ve 2. kole Kanaďanku Shelly Barnett, v červenci vybodovala Agustinu Rojas z Argentiny a naposledy v srpnu knockoutovala v 1. kole dominikánskou boxerku Crystal Garcii Novu.

Ramla Ali

Nyní má před sebou první titulovou bitvu profesionální kariéry a do cesty se ji postaví pětatřicetiletá australská boxerka Avril Mathie. Australanka už jednou boxovala o menší americký titul v roce 2018, ale zápas s americkou boxerkou Samanthou Salazar skončil remízou a je to zatím jediný zápas, které nedokázala Mathie vyhrát.

Ramla Ali vs Avril Mathie

V loňském roce stála v ringu pouze jednou, když na červnovém galavečeru v americké Atlantě jasně vybodovala neškodnou maďarskou soupeřku Judit Hachbold. Ramla Ali je v tomto duelu velkou favoritkou a a očkává se, že vítězství by ji posunulo blíže souboji o světový titul. Přímý přenos bude vysílat streamovací platforma DAZN.

Serrano vs Cruz


¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti
¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Franklinea podruhé vyzve Joshuu
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing