Potvrzeno: Pešta na KSW v Liberci!

Viktor Pešta KSWViktor Pešta podepsal smlouvu s polskou organizací KSW a nyní potvrdila, že se český bijec postaví na historicky prvním galavečeru této organizace na území Česka!

Jednatřicetiletý válečník Viktor Pešta okusil během své kariéry i kolébku MMA, když v roce 2014 vstoupil do organizace UFC. V nejprestižnější MMA lize světa odzápasil celkem pět duelů, ale vyhrát dokázal pouze jediný, když v lednu 2015 vybodoval Konstantina Erokhina.

Následně vystřídal organizace XFN, Fight Nights Global, RRC, Night of Warriors a následně se na dva roky usadil v největší české organizaci Oktagon. V té došel až k pásu šampióna polotěžké váhy, když v září 2021 porazil německého zápasníka Stephana Pütze.

Viktor Pešta vs Stephan Pütz

Následně loni podepsal smlouvu s americkou organizací PFL, ale žádný úspěch v ní nedostavil oba zápasy prohrál před limitem. Nejprve jej v dubnu v prvním kole ukončil Omari Akhmedov a následně v červnu také v prvním kole Rob Wilkinson.

Nyní otevírá novou kapitolu své bohaté kariéry a vstupuje do největší polské organizace KSW. Polská MMA organizace se 25. února poprvé představí na české půdě v liberecké Home Credit Aréně s galavečerem KSW 79. Hlavním tváří galavečera měl být Michal Martínek, jenže ten musel podstoupit lékařský zákrok ruky a zápasit nemůže.

Viktor Pešta

Dnes organizace oznámila, že se Viktor Pešta na galavečeru v Liberci na konci února opravdu představí. Kdo však bude soupeřem bývalého zápasníka UFC promotéři zatím neprozradili, ale dá se očekávat, že během následujících dnů bude soupeř odhalen.

Viktor Pešta


¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti
¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Franklinea podruhé vyzve Joshuu
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing