Navarrete vs Wilson již příští pátek!

Emanuel Navarrete vs Liam WilsonMexický boxer Emanuel Navarrete a Australan Liam Wilson se již příští týden střetnou o uvolněný světový titul organizace WBO v super pérové váze!

3.2.2023 – Desert Diamond Arena, Glendale, USA
Super pérová váha
Emanuel Navarrete 🇲🇽🆚🇦🇺 Liam Wilson
Přímý přenos na TVP Sport!

Mexická trojka a světová pětka pérové váhy „Vaquero“ Emanuel NAVARRETE (36-1-0, 30 KO) a australská jednička a světová dvanáctka super pérové váhy se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBO!

Osmadvacetiletý mexický boxer Emanuel Navarrete získal už před čtyřmi lety světový titul WBO v super bantamové váze, když jasně vybodoval tehdejšího šampióna z Ghany Isaaca Dogboe. Titul následně pětkrát obhájil a v roce 2020 přešel do pérové váhy.

V té získal v říjnu 2020 opět světový titul WBO, když v těžkém zápase přetlačil na body amerického boxera Rubena Villu. Pás v roce 2021 dvakrát obhájil, když vybodoval Christophera Diaze a Joeta Gonzaleze. Poslední obhajobu si připsal loni v srpnu, když v šestém kole knockoutoval krajana Eduarda Baeze.

Emanuel Navarrete

Nyní by chtěl získat světový titul WBO ve třetí váhové kategorii a do cesty se mu postaví šestadvacetiletý Australan Liam Wilson, který ve svém posledním duelu loni v červnu získal Mezinárodní titul WBO vítězstvím nad Argentincem Matiasem Carlosem Adrianem Ruedou.

Liam Wilson

Světový titul WBO v super pérové váze uvolnil loni neporažený americký šampión Shakur Stevenson (19-0-0, 9 KO), který po loňském zisku pásů WBC a WBO oznámil přechod do lehké váhy. Vítěz duelu Navarrete vs Wilson se tak stane novým šampiónem super pérové váhy.


¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing