PML 6: Titul zůstal na Slovensku!

Lukáš Mandinec vs Alex Ferreiro Urdiales 12 zápasů, z toho až 6 ukončení před limitem. Vyprodaná Městská sportovní hala v Trenčíně byla dějištěm dalšího fantastického turnaje z dílny PML! Výsledky v článku!

Slovenský reprezentant Lukáš Mandinec vyhrál v sobotu večer titul mistra Evropy v thajském boxu organizace WMC. V hlavním zápase turnaje PML 6 porazil po pěti kolech na body Španěla Alexe Ferreira. Mandinec zvládl zápas navzdory zranění stehna, které utrpěl ještě během přípravy. Jeho hlavní trenér Tomáš Tadlánek v předturnajovém studiu na YouTube kanálu PML avizoval, že s takovým zraněním by běžně bojovník neměl nastoupit do ringu, ale Mandinec nechtěl rušit zápas doma a zejména, když bojoval o pás mistra Evropy. Titul nakonec po výborném výkonu i získal.

Nezaváhala ani Monika Chochlíková. Několikanásobná světová šampionka a vítězka Světových her čelila výzvě z Turecka, Thugbanur Kivrak. Turkyně tvrdila, že bude lepší po všech stránkách. Tyto sebevědomé prohlášení však nepřetavila do vytouženého výsledku. Chochlíková ukázala světovou extratřídu a soupeřku ukončila před limitem ve 2. kole.

Úspěšný debut v PML si připsal Juraj Tutura, který zdemoloval Chorváta Brankoviče. Mimořádně tvrdé knokauty uštědřili soupeřem Leonard Borák a také Lukáš Antal. Borák v souboji mladých talentů potvrdil obávané rány a ve druhém kole ukončil Tomáše Bartáka po sérii tří knockdownů. Lukáš Antal zase nedovolil Jakubu Mikovčákovi dostat se ani z prvního kola.


PŘEDZÁPASY  – 17:30 YouTube

Muaythai do 81 kg
Adam Závodský
vs Šimon Stanko

Na body 3:0
Muaythai do 70 kg
Samuel Šlesárik
vs Marek Vendlek

1. kolo RTD

HLAVNÍ KARTA 

Muaythai do 75 kg
Adrian Ertel
vs Marino Mijatovič

Na body 3:0
Muaythai do 56 kg

Lenka Škundová vs Oľga Kvaiserová
Na body 3:0
Muaythai do 75 kg

Jakub Dobiáš vs Marek Novosad
Na body 3:0
Muaythai do 65 kg

Leo Borák vs Tomáš Karel Barták
2. kolo KO
K1 do 80 kg

Lukáš Antal vs Jakub Mikovčák
1. kolo KO
Muaythai do 60 kg
Rastislav Klimáček
vs Lukáš Cvecho

3. kolo TKO
Muaythai do 80 kg
Juraj Tutura
vs Ivan Brankovič

2. kolo TKO
Muaythai do 80 kg
Jan Blažek
vs Daniel Hromek

Na body 3:0
Muaythai do 52 kg
Monika Chochlíková
vs Tuğbanur Kıvrak

2. kolo KO
Souboj o Evropský titul WMC – Muaythai do 61 kg
Lukáš Mandinec vs Alex Ferreiro Urdiales

Na body 3:0