Barboza vs Pedraza již příští pátek!

Arnold Barboza vs Jose PedrazaNeporažený Interkontinentální šampión super lehké váhy Arnold Barboza se příští týden střetne s bývalým světovým šampiónem super pérové a lehké váhy Jose Pedrazou!

3.2.2023 – Desert Diamond Arena, Glendale, USA
Super lehká váha
Arnold Barboza 🇺🇸🆚🇵🇷 Jose Pedraza
Přímý přenos na TVP Sport!

Neporažená americká pětka a světová devítka Arnold BARBOZA (27-0-0, 10 KO) a portorická dvojka a světová desítka „Sniper“ Jose PEDRAZA (29-4-1, 14 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na americkém galavečeru v Glendale!

jednatřicetiletý americký boxer Arnold Barboza držel v roce 2020 a 2021 Mezinárodní titul WBO, když nejprve vybodoval Alexe Sauceda a následně také Antonio Morana. V posledním duelu loni v červenci dokázal jasně přeboxovat Danielita Zorrillu a získal Interkontinentální titul WBO.

Arnold Barboza

Nyní ho čeká největší zkouška dosavadní kariéry a do cesty se mu postaví bývalý světový šampión super pérové a lehké váhy Jose Pedraza. Třiatřicetiletý portorický boxer držel světový titul v super pérové váze od roku 2015 do roku 2016 a následně v roce 2018 získal také světový titul v lehké váze, když jasně vybodoval tehdejšího šampióna Raymunda Beltrana.

Titul si však užíval pouhé čtyři měsíce než stanul proti ukrajinskému šampiónovi Vasylovi Lomachenkovi. Lomachenko v zápase jasně dominoval a Pedrazu na konci roku 2018 jasně vybodoval. Portoričan naposledy boxoval loni v srpnu, když pouze remízoval s Richardem Commeyem z Ghany.

Jose Pedraza

Hlavním duelem galavečera v americkém Glendale bude souboj o uvolněný světový titul organizace WBO v super pérové váze Emanuel Navarrete vs Liam Wilson. Pás loni uvolnil Shakur Stevenson, poté co ohlásil přechod do lehké váhy.


¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing