Tyson Fury: Pokud Tommy neporazí Paula, nemusí se vracet!

Tyson FuryÚřadující šampión těžké váhy Tyson Fury věří, že jeho nevlastní bratr Tommy dokáže v únoru Jake Paula porazit, ale pokud ne, tak mají s otcem velmi radikální názor!

„Ještě to nebylo oficiálně oznámeno, ale bude to již brzy. Očekávám, že ho Tommy praští do čelisti a ukončí ho dřív, než přijde konec zápasu. A pokud ne, možná by se už ze Saúdské Arábie nemusel vrátit“. řekl úřadující světový šampión těžké váhy na adresu svého nevlastního bratra.

Jejich otec John Fury jde ještě dál. „Pokud ten zápas můj syn prohraje, nebude pro něj v boxu žádné místo, to je jasné. Ale jsem si stoprocentně jistý nejen že vyhraje, ale vyhraje před limitem a bude to dominantní vítězství“. Komentoval plánovaný duel John Fury.

Tommy Fury

Třiadvacetiletý britský neporažený boxer „TNT“ Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) naposledy boxoval loni v dubnu na galavečeru v Londýně, kde jasně vybodoval polského boxera Daniela Bocianskiho. Fury si dal následně ještě exhibiční duel v Dubaji, kde vybodoval v nudném zápase Rollyho Lamberta.

Na druhé straně šestadvacetiletý neporažený americký boxer „The Problem Child“ Jake Paul (6-0-0, 4 KO) loni odboxoval povedený duel s brazilskou MMA legendou Andersonem Silvou, kterého jasně porazil na body, když Brazilce dokázal dokonce v posledním kole posadit na zadek a upevnit bodovou převahu.

Jake Paul

Původně se měli utkat už na konci roku 2021, jenže Fury si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem, kterého porazil i podruhé.

Následovala další jednání a dohodl se nový termín, ale tentokrát byl problém s vízy na britské straně a ze zápasu opět sešlo a Paul se střetl se Silvou. Nyní by se měl duel definitivně konat 25. února v Saúdské Arábii.