Bivol: Pojďme udělat odvetu s Canelem v jeho váze!

Saul Alvarez vs Dmitry BivolÚřadující šampión polotěžké váhy Dmitry Bivol navrhuje, aby se odveta konala v super střední váze, kde Canelo kraluje. Vyhneme se jeho věčným výmluvám, říká Bivol!

„Furt někde čtu a poslouchám, jak měl Canelo problémy během příprav v tréninkovém kempu, potom, že měl problémy s ramenem a já nevím co ještě. Tak pojďme zápas uspořádat b jeho váhovce a půjde o všechno a všechny jeho tituly stejně, jako šlo v minulém zápase jen o můj“. Říká logicky Bivol.

„pokud bychom se utkali v super střední váze, tak by nebyl prostor pro žádné výmluvy. Já nemám problém do jeho váhovky shodit, ale podle mě nechce nic riskovat. Bylo by to férové, ale pochybuji, že by chtěl jít do rizika, že může ztratit všechny pásy“. Pokračuje ruský šampión.

Saul Alvarez vs Dmitry Bivol

„Možná první zápas vypadal jako snadné vítězství, ale opak je pravdou a bylo to hodně náročné a stálo mě to plno sil. Je to stejné, jako vám přijdou truhláři smontovat nábytek, tak to vypadá lehce, ale zkuste to sami a zjistíte jak těžká práce to je“. Uzavřel šampión organizace WBA Dmitry Bivol.

Jednatřicetiletý neporažený ruský bijec a šampión polotěžké váhy Dmitry Bivol (21-0-0, 11 KO) a o rok straší nesporný šampión super střední váhy z Mexika „Canelo“ Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) se utkali letos v květnu v polotěžké váze o pás WBA super. Duel ovládl na body Bivol 3x 115:113.

Dmitry Bivol


¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince