Warren: Pokud Yarde nebude chybovat, tak Beterbieva porazí!

Anthony YardeBritský promotér Frank Warren věří, že jeho svěřenec Anthony Yarde dokáže v sobotu porazit Artura Beterbieva získat tři světové tituly!

28.1.2023 – Wembley Arena, Londýn, VB
Polotěžká váha
Artur Beterbiev 🇷🇺🆚🇬🇧 Anthony Yarde
Přímý přenos na BT Sport!

Neporažená kanadská jednička a světová dvojka Artur BETERBIEV (18-0-0, 18 KO) a britská trojka a světová desítka Anthony YARDE (23-2-0, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové titulové bitvě o pásy WBC, WBO a IBF!

„Může se zdát, že jsem jen optimista a věřím svému boxerovi. Svůj optimismus ale zakládám na některých postřezích a také na správném plánování kariéry mých hráčů. Anthony po tomto boji už nějakou dobu touží. Beterbievovi nedávno bylo 38 let a věk každého dříve nebo později dožene. Pro všechny šampiony je to nelítostný nepřítel“. Říká Warren

Pokud Anthony nasadí dostatečně vysoké tempo, v což doufáme, mohl by to být rozhodující faktor v tomto boji, protože Beterbiev většinu soubojů dohrává v prvních kolech. Musí to být samozřejmě perfektní výkon, ale pokud Anthony udělá vše správně a nebude chybovat, může Beterbieva v sobotu porazit“ Prozradil britský promotér.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde

Jednatřicetiletý britský boxer Anthony Yarde má v držení britský titul a také Interkontinentální pás organizace WBO. Anthony Yarde odboxoval v roce 2021 dva duely, které jasně vyhrál před limitem když vyprovodil v prvním kole Kolumbijce Alexe Therana a ve čtvrtém kole krajana Lyndona Arthura.

Yarde stál v ringu naposledy loni 19. listopadu na galavečeru v britském Telfortu, kde knockoutoval ve třetím kole bulharského boxera Stefani Koykova. Sobotní souboj s Beterbievem bude pro Yardeho jednoznačně nejtěžším duelem profesionální kariéry.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde


¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing