Browne vs Miller v Dubaji!

Lucas Browne vs Jarrell MillerAustralská jednička a bývalý světový šampión těžké váhy Lucas Browne se vrátí 18. března na galavečeru v Dubaji. Jeho soupeřem bude dopingový hříšník Jarrell Miller!

Třiačtyřicetiletý australský veterán a bývalý držitel stejného pásu WBA „Big Daddy“ Lucas Browne (31-3-0, 27 KO) se v březnu vrací mezi šestnáct provazů. Australan se stal světovým šampiónem v březnu 2016, kdy překvapivě ukončil v desátém kole tehdejšího šampióna Ruslana Chagaeva.

Naposledy boxoval loni v červnu, když na domácím galavečeru šokoval favorita z Nového Zélandu Juniora Fa. Už po minutě prvního kola vypustil tvrdý záušák a dvaatřicetiletý Junior Fa se roztančil a šel k zemi. Ringový Jeffrey Eddy sice duel ještě pustil dál, ale Browne znova zaútočil a dalším záušákem poslal soupeře k zemi a byl konec.

Lucas Browne

Následně se měl utkat o světový titul s britským boxerem Danielem Duboisem, ale britská boxerská asociace BBBofC duel neschválila z důvodu vysokého věku Browna a velkého fyzického rozdílu. Browne se tak vrací až 18. března na galavečeru v Dubaji.

Jeho soupeřem bude čtyřiatřicetiletý americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (25-0-1, 21 KO), který se vrátil po dopingových skandálech do ringu loni v červnu na galavečeru v Buenos Aires. Před zápasem navážil neskutečných 155 kilogramů, což bylo jednoznačně nejvíce za celou dosavadní kariéru.

Jarrell Miller


¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing