Okolie vs Light o světový titul!

Lawrence Okolie vs David Light11. března se na galavečeru v Manchesteru utkají úřadující světový šampión organizace WBO v křížové váze Lawrence Okolie a novozélandský vyzývatel David Light!

11.3.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Lawrence Okolie 🇬🇧🆚🇳🇿 David Light
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská jednička a světová dvojka „The Sauce“ Lawrence OKOLIE (18-0-0, 14 KO) a neporažená novozélandská jednička a světová dvanáctka „The Great White“ David LIGHT (20-0-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Třicetiletý úřadující světový šampión Lawrence Okolie získal pás WBO v březnu 2021, když v šestém kole knockoutoval polského bijce Krzysztofa Glowackiho. Následně v září pás obhájil, když už ve třetím kole poslal k zemi Černohorce Dilana Prasoviče.

Jake Paul a Lawrence Okolie

K druhé obhajobě titulu se postavil loni v únoru na galavečeru v Londýnské O2 aréně a do cesty se mu postavil Polák Michal Cieslak. Okolie zápas jasně ovládl a polského vyzývatele jasně vybodoval 117:110, 116:111 a 115:112. Nyní ho tak čeká třetí obhajoba a soupeřem mu bude Novozélanďan David Light.

Jednatřicetiletý vyzývatel loni odboxoval celkem tři duely a ze všech vyšel jako vítěz. Nejprve v květnu knockoutoval už v prvním kole Američana Anthonyho Martineze a získal Mezinárodní titul WBO. V říjnu ukončil ve druhém kole Inda Vikasw Singha a naposledy na začátku prosince ve velmi těžkém duelu dokázal přetlačit na body Američana Brandona Glantona.


¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing