Odveta Kincl vs Vémola v květnu!

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2Úřadující šampión střední váhy organizace Oktagon Patrik Kincl se rozhodl. Na galavečeru Oktagon 43 se v pražské O2 aréně střetne v odkládané odvetě s Karlosem Vémolou!

Na toto zúčtovaní se čekalo několik dlouhých let. Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona organizace Oktagon je konečně tady. Vše se rozlouskne 20. května v pražské O2 areně na turnaji roku s názvem Oktagon 43, kde Kincl obhájí nebo si Vémola vezme zpět titul šampióna.

Šampion proti šampionovi a obrovská rivalita, která na scéně nemá obdoby. Dva velikáni MMA na vrcholu, dva neuvěřitelné příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz. Před více jak čtyřmi lety se z vítězství na již zaniklé organizaci XFN na body radoval Karlos „Terminátor“ Vémola.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola

Kincl však za tu dobu udělal obrovský posun v kariéře a do organizace Oktagon přišel ze dvou důvodů – získat pás šampiona a poté dostat „Terminátora“ znovu do klece. Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

Kdo je skutečným králem střední váhy? Dva velikáni českého MMA, kteří se dlouhodobě nemají v lásce dají do plánované odvety vše co mají. Vstupenky již v prodeji na stránkách pražské O2 arény.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2