Kabayel vs Smakiči o Evropský titul EBU!

Agit Kabayel vs Agron SmakičiNěmecký boxer Agit Kabayel se střetne na německém galavečeru v Bochumis Chorvatem Agronem Smakičim o Evropský titul těžké váhy!

4.3.2022 – RuhrCongress, Bochum, Německo
Těžká váha
Agit Kabayel 🇩🇪🆚🇭🇷 Agron Smakiči

Neporažená německá jednička a světová sedmačtyřicítka Agit KABAYEL (22-0-0, 14 KO) a chorvatská dvojka a světová osmatřicítka Agrin SMAKIČI (19-1-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Evropský titul EBU!

Třicetiletý německý boxer Agit Kabayel zatím ničí vše co se mu postaví do cesty. Již v únoru 2017 získal Evropský pás EBU, když vybodoval Belgičane Herveho Hubeauxe. Pás držel dva roky než jej uvolnil a v červenci 2020 si zaboxoval o Kontinentální titul WBA.

Pás získal po desetikolové bitvě s řeckým boxerem Evgeniosem Lazaridisem. V červnu 2021 pás obhajoval s tvrdým soupeřem Kevinem Johnsonem. Americký veterán sice kousal, ale Kabayel si pohlídal jednoznačnou výhru na body.

Agit Kabayel

Kabayel stál naposledy v ringu loni v květnu, když se utkal s českým bijcem Pavlem Šourem. Český boxer však s nabušeným Němcem nevydržel ani celé jedno kolo a než jej poslal k zemi.

Nyní Kabayela čeká první duel v rodné Bochumi a ve hře bude opět Evropský pás EBU. Do cesty se mu postaví chorvatský boxer žijící v Německu Agron Smakiči.

Duel se měl původně konat na konci ledna, ale pořadatelé oznámili, že je termín posunut až na sobotu 4. března. Smakiči v minulosti boxoval pouze jednou o Interkontinentální titul IBO a byla z toho zatím jediná porážka. Letos už odboxoval dva duely a oba vyhrál před limitem. Nejprve knockoutoval ve třetím kole Jamajčana Lenroye Thomase a naposledy v červenci už v prvním kole Brazilce Fernanda Rodriga Simoese de Almeidu.


¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing