Obhájí Usyk tituly nebo si je Joshua vezme zpět?

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2Tak jsme se dočkali. Nejočekávanější odveta letošního roku je zde. Oleksandr Usyk a Anthony Joshua se poperou o světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Vítěz také dostane prestižní pás časopisu Ring!

DNES – Džidda, Saúdská Arábie
Těžká váha
Oleksandr Usyk 🇺🇦🆚🇬🇧 Anthony Joshua 2
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená ukrajinská jednička a světová dvojka Oleksandr USYK (19-0-0, 13 KO) a britská dvojka a světová čtyřka „AJ“ Anthony JOSHUA (24-2-0, 22 KO) se utkají v odvetné bitvě o světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

Sledování nejočekávanější odvety letošní roku bude pro všechny fanoušky opravdu pohodlné. V Evropské Unii a dalších státech, kde má zastoupení platforma DAZN bude zápas k dispozici v rámci předplatného.

Ve spojených státech však bude potřeba zaplatit PPV. Ve Velké Británii bude duel exkluzivně vysílat televizní Stanice Sky Sports. Na Ukrajině jej budou moci fanoušci sledovat zcela zdarma na státní ukrajinské televizi a taky na oficiálním Youtube kanálu Oleksandra Usyka.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

Pětatřicetiletý ukrajinský šampión Oleksandr Usyk sjednotil v roce 2018 všechny světové tituly v křížové váze a stal se nesporným králem této váhové divize. Ještě téhož roku všechny tituly obhájil s britským tvrďákem Tony Bellewem a přešel do nejtěžší váhové divize.

V těžké váze debutoval v říjnu 2019, kdy si v sedmi kolech smlsnul na americkém boxerovi Chazzovi Witherspoonovi. Přesně o rok později následoval zápas pravdy o Interkontinentální titul WBO s Dereckem Chisorou. Usyk těžký duel zvládl a skvělého Chisoru dokázal přetlačit na body. Titulové bitvě tak už nic nestálo v cestě a loni v záři vyzval na galavečeru v Tottenhamu tehdejšího šampióna Anthony Joshuu.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

Ukrajinský boxer byl na šampióna skvěle připravený. Joshua se snažil, ale Usyk byl rychlejší, přesnější a technicky o level víš než Brit. Zápas došel až do bodového rozuzlení, ve kterém všichni rozhodčí viděli jako vítěze Oleksandra Usyka a ten urval čtyři pásy pro sebe.

Dnes ho čeká první obhajoba a s Joshuou, který měl ve smlouvě povinný dodatek o odvetě a využil jí. Podle sázkových kanceláří je opět velkým favoritem Usyk, na kterého je vypsán kurz 1,55. Na bývalého šampióna je kurz 2,52.

Usyk vs Joshua 2

Na galavečeru se také představí slovenská jednička Jozef Jurko, který v osmikolové bitvě vyzve neporaženého ukrajinského bijce Daniela Lapina. Podrobnosti o zápase ZDE!


Usyk vs Joshua 2