Dnes: Hrogovič vs Zhang v eliminátoru IBF!

Filip Hrgovič vs Zhilei ZhangChorvatská jednička Filip Hrgovič a čínská jednička Zhilei Zhang se dnes utkají v eliminačním duelu organizace IBF! Přímý přenos bude na streamovací platformě DAZN!

DNES – Džidda, Saudská Arábie
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇨🇳 Zhilei Zhang
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená chorvatská jednička „El Animal“ Filip HRGOVIČ (14-0-0, 12 KO) a neporažená čínská jednička „Big Bang“ Zhilei ZHANG (23-0-1, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolovém eliminačním duelu organizace IBF!

Filip Hrgovič vs Zhilei Zhang

Chorvatský bijec naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Las Vegas. Souboj se srbským boxerem Emirem Ahmatovičem byl však naprosto jednoznačnou záležitostí a Hrgovič jej ukončil již ve třetím kole. Avšak hledání dalšího soupeře bylo velmi zdlouhavé.

Osmatřicetiletý Zhilei Zhang naposledy boxoval loni v listopadu v newyorské Madison Square Garden, kde ve druhém kole ukončil amerického boxera Craiga Lewise. Zápas s Hrgovičem pro něj bude jednoznačně největší výzva kariéry.

Původně se měli oba boxeři utkat již v květnu na galavečeru v Las Vegas. Jenže chorvatskému šampiónovi zemřel o tec a zápas tak by odložen na neurčito. V červnu šéf Matchroom Boxing Eddie Hearn oznámil, že duel bude přesunut na srpen.

Usyk vs Joshua 2

Hlavním duelem galavečera v Saudské Arábii bude dlouho očekávaná odveta Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua. Přímý přenos z galavečera bude přenášet streamovací platforma DAZN. Na britských ostrovech televize Sky Sports.