Lopez vs Pedraza 10. prosince v New Yorku!

Teofimo Lopez vs Jose PedrazaDva bývalí světoví šampioni Teofimo Lopez a Jose Pedraza se utkají na galavečeru v New Yorku. V ringu také těžká váha Jared Anderson!

10.12.2022 – Madison Square Garden, New York, USA
Super lehká váha
Teofimo Lopez 🇺🇸🆚🇵🇷 Jose Pedraza
Přímý přenos na ESPN+!

Americká dvojka a světová trojka „The Takeover“ Teofimo LOPEZ (17-1-0, 13 KO) a portorická jednička a světová devítka „Sniper“ Jose PEDRAZA (29-4-1, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v New Yorku!

Pětadvacetiletý americký boxer Teofimo Lopez získal před dvěma lety světové tituly WBA super, WBO a IBF v lehké váze, když překvapivě jasně vybodoval ukrajinského boxera Vasyla Lomachenka. Radost s titulů mu však vydržela jen do první obhajoby loni v listopady, ve které padl s Australanem George Kambososem.

Letos v srpnu se mezi šestnáct provazů vrátil, ale už do super lehké váhy. V nové váhovce si lehce poradil s mexickým boxerem Pedrem Campou, kterého ukončil v sedmém kole a získal Mezinárodní titul WBO a pás Severní Ameriky NABF.

Teofimo Lopez

Nyní ho čeká druhý zápas v super lehké váze a do cesty se mu postaví třiatřicetiletý portorický boxer a bývalý světový šampión super pérové a lehké váhy Jose Pedraza. Pás v lehké váze získal už v roce 2018, když vybodoval mexického boxera Raymunda Beltrana.

Titul mu stejně jako Lopezovi vydržel jen do první obhajoby než ho ho na konci roku 2018 jasně vybodoval Vasyl Lomachenko. V letošním roce si na své konto připsal již dva duely, nejprve v březnu prohrál na body s Američanem Jose Carlosem Ramirezem a naposledy v srpnu pouze remízoval s Richardem Commeyem z Ghany.

Jose Pedraza

Na galavečeru bude také boxovat neporažená těžká váha a knockouter Jared Anderson (12-0-0, 12 KO), který vyzve krajana
Jerryho Forresta (26-5-2, 20 KO) Zápas je vypsán na deset kol. Podrobnosti ZDE.