Alimkhanuly vs Bentley o pás WBO!

Zhanibek Alimkhanuly vs Denzel BentleyNeporažený kazašský šampión Zhanibek Alimkhanuly a britský vyzývatel Denzel Bentley se již tuto sobotu střetnou v Las Vegas o světový titul WBO!

12.11.2022 – Palms Casino Resort, Las Vegas, USA
Střední váha
Zhanibek Alimkhanuly 🇰🇿🆚🇬🇧 Denzel Bentley
Přímý přenos na ESPN+!

Neporažená kazašská dvojka a světová osmička „Qazaq Style“ Zhanibek ALIMKHANULY (12-0-0, 8 KO) a britská trojka a světová sedmnáctka „Ntim Mensah“ Denzel BENTLEY (17-1-1, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Devětadvacetiletý kazašský boxer Zhanibek Alimkhanulyzískal ve svém posledním duelu letos v květnu prozatímní světový titul WBO, když ve druhém kole nekompromisně knockoutoval britského boxera Dannyho Dignuma. Po vítězství se měl utkat s šampiónem Demetriusem Andradem.

Zhanibek Alimkhanuly

Jenže Andrade přešel do super střední váhy a titul WBO uvolnil. Organizace následně rozhodla, že se Kazach stane z prozatímního šampióna regulérním šampiónem. Tuto sobotu ho tak čeká první obhajoba pásu a do cesty se mu postaví sedmadvacetiletý Brit Denzel Bentley.

Bentley získal letos v květnu britský národní titul BBBofC když vybodoval rodáka z Nigerie Linuse Udofia. V září pás ještě obhájil, kdež ve čtyřech kolech vyprovodil krajana Marcuse Morrisona a poprvé v kariéře se tak utká o světový titul.