Hearn: Paul už musí jít s boxerem!

Jake PaulBritský promotér Eddie Hearn se vyjádřil na adresu Jake Paula. Hodně se zlepšuje, ale nyní už musí jít s regulérním boxerem, aby potvrdil, že to myslí vážně!

„Neviděl jsem ten zápas se Silvou, jen jsem někde viděl ten knockdown co Silvovi dal v osmém kole, jinak nic. Ale musím mu přiznat úspěch tak i tak. Nicméně je potřeba, aby si zaboxoval s někým, kdo se čistě věnuje boxu“. Začal Eddie Hearn.

„Ano Silva boxuje, ale spíš začal boxovat až po konci MMA kariéry a hlavně mu je už 48 let. Samozřejmě je to zajímavé jméno a a každá výhra se počítá, ale už to chce opravdového boxera na jeho úrovni. Může si vzít kohokoliv, klidně kdo je v žebříčku na 400. místě, ale aby to byl boxer“. Pokračuje Hearn.

„Myslím, že Jake se zlepšuje a tvrdě pracuje. V ringu dělá samozřejmě spoustu věcí špatně, ale není to boxer, nemá naboxované ty roky jako ostatní. Věřím, že to chce a že se toho příští rok dočkáme, musí potvrdit, že to myslí vážně. Určitě si vybere takového boxera, aby vyhrál, ale to není proti ničemu, je na začátku cesty a jestli se na ni udrží, je jen na něm“. Uzavřel britský promotér.

BJ Flores a Jake Paul

Pětadvacetiletý neporažený Jake Paul (6-0-0, 4 KO) si od loňského dubna připsal 3 skalpy bývalých válečníků organizace UFC. V minulém roce sestřelil v prvním kole Bena Askrena a dvakrát Tyrona Woodleye. Letos odboxoval zápas s další legendou Andersonem Silvou, kterého v osmém kole poslal do počítání a zápas vyhrál jasně na body.

Jake Paul vs Anderson Silva