Ruiz: když trefím Wildera svou pravou rukou, půjde k zemi!

Deontay Wilder vs Andy RuizBývalý světový šampión těžké váhy Andy Ruiz si hodně věří na dalšího bývalého světového šampióna Deontaye Wildera, se kterým se utká ve finálovém eliminátoru WBC!

„Helenius byl Wilderův sparingpartner, takže bylo úplně jasné, jak ten zápas skončí. Nehledě na top, že Wilder je úplně jiná úroveň než na jaké se nachází Helenius, ale to není nic proti němu, ale tak to je“. Začal kriticky mexický boxer Andy Ruiz.

„Dokážu snést opravdu velké rány a jsem připraven na každého boxera v žebříčku. Samozřejmě neříkám, že Wilder neumí tvrdě zasáhnout svůj cíl, ale umím dobře pracovat na střední vzdálenost. Budu rychlý, budu výbušný a když se ve výměně trefím mojí pravou rukou, tak Wilder jde na podlahu ringu“. Řekl odhodlaně Andy Ruiz.

Andy Ruiz vs Luis Ortiz

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) a Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO) se utkají v rámci finálového eliminačního duelu organizace WBC a post povinného vyzývatele úřadujícího šampióna těžké váhy, kterým je aktuálně Tyson Fury (32-0-1, 23 KO).

Během zítřejšího dne má organizace WBC oficiálně zařadit Ruize a Wildera do posledního eliminátoru. Oba týmy dostanou čas na vyjednávání. Předpokládá se, že to bude standardních 30 dní a duel by se konal v prvním čtvrtletí příštího roku.

Deontay Wilder vs Robert Helenius