Jared Anderson vs Jerry Forrest!

Jared AndersonNeporažená těžká váha Jared Anderson a jeho krajan Jerry Forrest se utkají 10. prosince na galavečeru v New Yorku. Hlavním duelem večera bude souboj Lopez vs Pedraza!

10.12.2022 – Madison Square Garden, New York, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇺🇸 Jerry Forrest
Přímý přenos na ESPN+!

Neporažená americká dvanáctka a světová čtyřiapadesátka Big Baby“ Jared ANDERSON (12-0-0, 12 KO) a americká sedmička a světová třiatřicítka „Slugger“ Jerry FORREST (26-5-2, 20 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Neporažený dvaadvacetiletý knockouter „Big Baby“ Jared Anderson (12-0-0, 12 KO) si na konci srpna připsal další rychlou výhru. když si připsal skalp srbské trojky Miljana Rovcanina (24-3-0, 16 KO). Ten vydržel pouhá necelá dvě kola.

Jared Anderson

Pro Andersona to byla již dvanáctá výhra v řadě a zatím si drží i stoprocentní bilanci v ukončení zápasů před limitem. Američanovi aktuálně patří pětapadesáté místo ve světovém žebříčku a dvanácté v domácím žebříčku Spojených států.

S výhrami roste i chuť a Anderson po zápase řekl že chce neporaženého chorvatského bijce Filipa Hrgoviče a další velká jména. Z Prohlášení nakonec nezbylo vůbec nic a jeho dalším soupeřem bude čtyřiatřicetiletý krajan Jerry Forrest (26-5-2, 20 KO).

Jared Anderson vs Miljan Rovcanin

Forrest v loňském roce odboxoval dva vysoko hodnocené zápasy a oba skončili překvapivě remízou. Nejprve s čínskou jedničkou Zhilei Zhangem a poté i s Michaelem Hunterem. Naposledy stál v ringu letos v květnu, kdy jej jasně přejel bulharský veterán Kubrat Pulev.

Zhilei Zhang vs Jerry Forrest

Hlavním duelem galavečera v New Yorku bude dvanáctikolový souboj Teofimo Lopez (17-1-0, 13 KO) vs Jose Pedraza (29-4-1, 14 KO). Pro Lopeze to bude druhý duel od ztráty titulů, kterému vzal loni v listopadu George Kambosos.

Teofimo Lopez vs Jose Pedraza