Oznámení Wilder vs Ruiz 8. listopadu!

Deontay Wilder vs Andy RuizDeontay Wilder a Andy Ruiz se střetnou ve finálovém eliminátoru těžké váhy organizace WBC. Oficiální oznámení by mělo proběhnout 8. listopadu!

Sedmatřicetiletý bývalý světový šampión těžké váhy „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) dokázal naprosto s přehledem vyhrát semifinálový eliminační duel, když 15. října brutálně sestřelil finského boxera Roberta Heleniuse.

Již na začátku září vyhrál první semifinálový duel také třiatřicetiletý „Destroyer“ Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO), když dokázal v těžkém duelu přetlačit na body 113:112 a 2x 114:111 kubánského „King Konga“ Luise Ortize. Zápas bude pikantní v tom, že proti sobě nastoupí dva bývalí světoví šampióni.

Deontay Wilder vs Robert Helenius

Předpokládá se, že domluvení finálního eliminačního duelu nebude nijak složité. Oba boxery totiž zastupuje Al Haymon, takže vše by mělo jít podle plánu. Podle posledních informací by mělo proběhnout v úterý 8. listopadu oficiální oznámení duelu, který by se měl následně konat v prvním čtvrtletí příštího roku.

Andy Ruiz vs Luis Ortiz