Hrgovič vs Dubois již tuto sobotu!

Filip Hrgovič vs Daniel DuboisNeporažený chorvatský boxer Filip Hrgovič a britský bijec Daniel Dubois se střetnou již tento víkend v Rijádu! Přímý přenos bude zajištovat DAZN opět s příplatkem!

1.6.2024 – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇬🇧 Daniel Dubois
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování je kromě předplatného nutné zaplatit také jednorázový poplatek za tento galavečer ve výši 490 kč!

Neporažená chorvatská jednička a světová patnáctka „El Animal“ Filip HRGOVIČ (17-0-0, 14 KO) a britská trojka a světová pětka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (20-2-0, 19 KO) se střetnou ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu!

Jednatřicetiletý chorvatský bijec Filip Hrgovič před necelými dvěma lety sporně vybodoval čínskou jedničku Zhileie Zhanga a stal se povinným vyzývatel za organizaci IBF. Nicméně šampión Usyk měl před sebou sjednocující duel s Furym a nyní ještě odvetu a tak se Hrgovič střetl s dvěma slabšími soupeři. Nejprve loni v posledním kole ukončil Australana Demseye McKeana a naposledy v prosinci neškodného Marka De Moriho už v prvním kole.

Fanoušci si začali už klepat na čelo, s jakými soupeři Hrgovič boxuje, ale povinným výhrám je konec. Již tuto sobotu ho čeká v Rijádu obrovská výzva, kterou je šestadvacetiletý britský ranař Daniel Dubois. Britský boxer sice loni nejprve nestačil na Oleksandra Usyka, ale následně si v prosinci vyšlápl na těžkotonážníka z USA Jarrella Millera, kterého dokázal skvěle rozebrat a zničit v desátém kole. Zdali si Hrgovič udrží status povinného vyzývatele nebo jej převezme Dubois se dozvíme již tento víkend.

Stále je ve hře také světový titul IBF, který by měla organizace Usykovi odebrat právě z důvodu toho, že se místo s povinným vyzývatelem střetne opět s Furym. Ukrajinský tým však podal žádost na IBF, zdali by své rozhodnutí nepřehodnotila. Pokud pás IBF nebude v tomto duelu, tak možná bude v dalším, ve kterém se vítěz zápasu Hrgovič vs Dubois střetne v září s Anthonym Joshuou. Podrobnosti zde.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn