Bivol vs Zinad již tuto sobotu!

Dmitry Bivol vs Malik ZinadÚřadující šampión polotěžké Dmitry Bivol se již tuto sobotu střetně v Rijádu při obhajobě pásů WBA a IBO s Libyjcem Malikem Zinadem! Přímý přenos bude zajištovat DAZN opět s příplatkem!

1.6.2024 – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇱🇾 Malik Zinad
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování je kromě předplatného nutné zaplatit také jednorázový poplatek za tento galavečer ve výši 490 kč!

Neporažená ruská jednička a světová dvojka Dmitry BIVOL (22-0-0, 11 KO) a neporažená lybijská jednička a světová devítka Malik ZINAD (22-0-0, 16 KO) se utkají na galavečeru v Rijádu o světové tituly WBA a IBO!

Šampión organizací WBA a IBO Dmitry Bivol se měl původně o víkendu střetnou s šampiónem WBC, WBO a IBF Arturem Beterbievem (20-0-0, 20 KO), ale devětatřicetiletý Rus se během příprav na zápas zranil a bude muset podstoupit operaci kolene.

Organizátoři nakonec našli náhradu v neporaženém třicetiletém Libyjci Malikovi Zinadovi. Libyjec dokázal na dubnovém galavečeru v Sydney přetlačit na body Angličana Jeromeho Pampellone a stal se tak povinným vyzývatelem za organizaci IBF. Tím pádem byl pro pořadatele první volbou.

Na galavečeru v Rijádu se můžeme těšit také na souboj o světový titul WBA v pérové váze Raymond Ford vs Nick Ball nebo těžké váhy Filip Hrgovič vs Daniel Dubois nebo Zhilei Zhang vs Deontay Wilder. Celý galavečer bude na v České republice streamovat za dodatečný poplatek k již aktivnímu pravidelnému předplatnému. DAZN.

Dmitry Bivol vs Malik Zinad