Zhang vs Wilder již tuto sobotu!

Zhilei Zhang vs Deontay WilderVíkendový galavečer v Rijádu nabídne kromě velmi zajímavý duel těžkých vah Zhilei Zhang vs Deontay Wilder! Přímý přenos bude zajištovat DAZN opět s příplatkem!

1.6.2024 – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování je kromě předplatného nutné zaplatit také jednorázový poplatek za tento galavečer ve výši 490 kč!

Čínská jednička a světová šestka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (26-2-1, 21 KO) a americká dvojka a světová osmnáctka „The Bronze Biomber“ Deontay WILDER (43-3-1, 42 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu.

Čtyřicetiletý čínský veterán Zhilei Zhang prožívá aktuálně vrchol své úspěšné kariéry. Vše začalo v srpnu 2022, kdy hodně sporně prohrál s Filipem Hrgovičem a všem vyslal jasný signál, že bude chtít promluvit do špičky nejtěžší váhové divize.

To se mu povedlo hned v následujících dvou zápasech, když v loňském roce dokázal dvakrát před limitem ukončit britského prospekta Joe Joyceho (16-2-0, 15 KO). Letošní ro se mu však nepodařil podle představ a v březnu těsně na body prohrál s bývalým světovým šampiónem Josephem Parkerem (35-3-0, 23 KO).

Parker dokázal překvapivé snadno loni v prosinci také vybodovat Deontaye Wildera a ten bude nyní soupeřem Zhanga. Wilder držel světový titul WBC od roku 2015 až do prohry s Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO) před čtyřmi roky v Las Vegas. Sobotní zápas mezi Zhangem a Wilderem rozhodne také o tom, kde se rychleji přiblíží ve svém věku boxerskému důchodu a kdo naopak bude ještě trápit světovou špičku.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn