Podcast: Levej hák: 34. díl!

Podcast: Levej hák 34V novém díle podcastu Levej hák se podíváme na víkendový galavečer v Rijádu – Queensberry vs Matchroom!

Vítejte zpět u dalšího vzrušujícího dílu LEVÉHO HÁKU, kde se ponoříme do nadcházející mega-karty v Rijádu – souboj 5 vs 5 mezi Queensberry a Matchroom.

Nejprve se podíváme na zápas Willi Hutchinson proti Craigu Richardsovi. Očekáváme, že tento zápas půjde na body, protože oba bojovníci jsou známí svou technickou zdatností. Následuje střet britské naděje Hamzaha Sheeraze s americkým Ammo Williamsem. Tento souboj slibuje, že zvedne diváky ze sedaček. Budou rozměry Sheeraze více než technická vyspělost Williamse? Dále na kartě máme Nicka Balla, který se vrací do ringu po tvrdě vybojované remíze proti Vargasovi, a Raymonda Forda, který nedávno porazil Otabeka Kholmatova. Tento zápas bude neúprosný boj – Ballův agresivní, nátlakový styl proti Fordovým zkušenostem v pérové váze, i přes jeho neochotu pokračovat v této váze.

V polotěžké váze se král váhy Dmitry Bivol postaví náhradnímu soupeři za zraněného Beterbieva, Libyjcovi Zinadovi. Čeká se jednostranná záležitost. V co-main eventu v těžké váze se Daniel Dubois utká s Filipem Hrgovićem o volný pás IBF. Bude klíčem Duboisova nově nabytá sebedůvěra ve své schopnosti, nebo zvítězí Hrgovićova tvrdá přední ruka a zkušenosti z těžkých chvilek se Zhangem?

A nakonec hlavní zápas přinese střet veteránů těžké váhy Deontay Wildera a Zhang Zhileie. Očekáváme knockoutovou show. Dokáže Wilder zasáhnout svou devastující pravačkou a obnovit své sebevědomí? Nebo Zhang se svou impozantní velikostí, tlakem a silnou levačkou bude nad schopnosti Wildera? To vše a mnohem více v našem nejnovějším díle LEVÉHO HÁKU. Tak se pohodlně usaďte, připravte se na diskusi o tom, co nás čeká v ringu!


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák