Zhang si na odvetu věří!

Joy Joyce vs Zhilei ZhangJiž tuto sobotu nás čeká velmi zajímavá odveta v těžké váze o prozatímní světový titul Zhilei Zhang vs Joe Joyce. První zápas vyhrál překvapivě Zhang a věří si i na odvetu!

23.9.2023 – Wembley, Londýn, WB
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇬🇧 Joe Joyce
Přímý přenos na Sky Sports!

Čínská jednička a světová jedenáctka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (25-1-1, 20 KO) a britská šestka a světová dvanáctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (15-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o prozatímní světový titul organizace WBO!

„První zápas s Joycem v ringu jsem si opravdu moc užil. Vůbec nehýbe hlavou, nemění polohu, a vůbec nemění směr úderů. Byl jsem z toho hodně překvapený a dost mi to usnadnilo práci“. Vzpomíná na dubnový duel olympijský bronzový medailista z Pekingu.

A dodává „Má sice poměrně silný úder, ale ne tak silný, jak jsem si předtím představoval. Očekával jsem prostě něco jiného, než jak probíhal samotný zápas. Věřím, že ho dokážu opět porazit“. Věří si i na odvetu už čtyřicetiletý veterán, který má na svém kontě pouze jedinou porážku s Filipem Hrgovičem a to ještě dost kontroverzní.

Zhilei Zhang vs Joe Joyce