Joyce: Odvetu musím vyhrát!

Joy Joyce vs Zhilei ZhangBritský boxer Joe Joyce si před sobotní odvetou s čínským přemožitelem uvědomuje, že už není čas na chyby a musí vyhrát, aby dokráčel k souboji o světový titul!

23.9.2023 – Wembley, Londýn, WB
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇬🇧 Joe Joyce
Přímý přenos na Sky Sports!

Čínská jednička a světová jedenáctka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (25-1-1, 20 KO) a britská šestka a světová dvanáctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (15-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o prozatímní světový titul organizace WBO!

„Jakmile mu vrátím porážku, okamžitě se vrátím do hry a budu bojovat o pásy IBF, WBA a WBO. Sázky jsou vysoké – status vyzyvatele, proto jsem tak moc chtěl přímou odvetu. Filip Hrgović je první na řadě pro Usyka, ale já budu další. Jen potřebuji vyhrát Odvetu se Zhangem“. Říká sebevědomě stříbrný medailista z olympijských her.

„Poprvé jsem byl přesvědčen, že ho přetáhnu do pozdějších kol a pak ho zastavím. Možná jsem ho i trochu podcenil. Ukázalo se však, že při protiútoku zasahoval velmi rychle a silně levačkou. Tentokrát jsem velmi motivovaný a všechno bude vypadat úplně jinak“. Slibuje britský boxer.

„Bylo to velmi frustrující období. Nejprve Dubois, kterého jsem porazil, dostal šanci boxovat s Usykem když jsem byl tak blízko, tak jsem poprvé prohrál. Už nemám prostor ani čas na chyby, musím tento odvetný zápas vyhrát a jít dál“. Dodává osmatřicetiletý Joyce.

Zhilei Zhang vs Joe Joyce