Fury: Chci vyšplhat na vrchol Forbesu!

Tyson FuryV zákulisí zřejmě stále probíhají jednání ohledně sjednocujícího souboje s Oleksandrem Usykem. Fury však dává stále více najevo, že má jiné cíle než Usyka!

28. října se neporažený šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), v desetikolové netitulové bitvě s bývalým MMA šampiónem UFC Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Britský boxer tento zápas obhajuje a cílí na časopis Forbes.

„Když vyhraju, každý stejně řekne, že jsem stejně musel vyhrát, protože já jsem šampión a on v boxu nemá žádnou historii. Když prohraju, tak se každý bude smát, že jsme prohrál s klukem s MMA. Je na mě vyvíjen velký tlak, ale vždycky to tak bylo“. Říká mistr světa, který kromě obrovských peněz tímto zápasem nic nezíská.

Nicméně Fury potvrzuje, že sportovní ambice jsou až na druhém místě. „ Mám nové cíle. Chci se vyšplhat na vrchol seznamu Forbes jako nejlépe placený sportovec roku. Chci se také podílet na hollywoodské produkci. Vyhrál jsem každý hlavní pás v ringu. Já získal vše, co šlo – dokončil jsem hru“. Uzavírá Fury.

Tyson Fury vs Francis Ngannou