Fury: Je smutné že Tyson trénuje Francise!

Tyson Fury vs Francis NgannouŠampión těžké váhy Tyson Fury prozradil, že je nešťastný z toho, že legendární americký boxer Mike Tyson připravuje Francise Ngannou a bude odcházet jako poražený!

„Je vlastně smutné, že muž, po kterém jsem pojmenován a taková legenda, bude muset stát v opačném rohu a odejít z ringu poražen, přičemž porážku mu uštědří někdo, kdo je po něm pojmenován. Podle mě by měl být v mém rohu, ale byznys je byznys a já tomu plně rozumím“. Řekl Fury pro Sky Sports.

„Nezáleží na tom, co ho Tyson učí, nezáleží na tom, jak spolu trénují, každý má plán, dokud nedostane ránu do hlavy… Nejsem si už jistý, kdo to řekl“. dodal Fury ironicky s odkazem na citát Mike Tysona.

Pětatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Tyson Fury vs Francis Ngannou