Zhang knockoutoval Joyce!

Zhilei Zhang vs Joe JoyceProzatímní světový šampión organizace WBO těžké váhy Zhilei Zhang v odvetě nezaváhal a na konci třetího kola brutálně sestřelil Joe Joyce! Video v článku!

23.9.2023 – Wembley, Londýn, WB
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇬🇧 Joe Joyce
3. kolo KO

Čtyřicetiletý čínský boxer „Big Bang“ Zhilei Zhang (26-1-1, 21 KO) dokázal v polovině dubna postupně svými tvrdými údery zdemolovat tehdejšího šampióna Joe Joyce (15-2-0, 14 KO) a získal prozatímní světový titul organizace WBO. Joyce následně využil doložku o odvetě a ta se dnes konala na londýnském stadiónu ve Wembley.

Odveta začala takovým lehkým oťukáváním kolem, které nic moc nenabídlo. Ve druhém kole už Zhang sešlápl plyn a těžkého a statického Joyce dostal několikrát do větších problémů. Ve stejném tempu pokračovalo i třetí kolo a Joyce stále jen inkasoval a minimálně útočil.

Když už to vypadalo, že třetí kolo ukončí gong, tak Zhang vytasil tvrdou pravou a poslal pár sekund před koncem kola Joyce k zemi. Ten se ještě pokoušel vstát, ale byl silně otřesen a ringový Steve Gray zápas správně ukončil. Zhang tak v odvetě obhájil prozatímní titul potvrdil pozici povinného vyzývatele Oleksandra Usyka, který drží pásy WBA super, WBO, IBF a IBO.