Joyce: Teď potřebuji čas na zhodnocení chyb!

Zhilei Zhang vs Joe JoyceBritský boxer Joe Joyce utrpěl v sobotu drtivou porážku, kterou mu uštědřil v odvetě Zhilei Zhang, když jej knockoutoval ve 3. kole. Nebyl to vyčerpávající boj, jsem v pohodě komentuje prohru.

„Teď si udělám trochu času a odjedu na dovolenou. Zamyslím se a zhodnotím, kde jsem udělal chyby. Cítím se dobře a není to konec světa. „Můžu se přestavět a vrátit se. Koneckonců, měl jsem těžší a náročnější rána, nebyl to vyčerpávající boj“. Říká po druhé porážce britský boxer.

„Pořád se cítím svěží a můžu udělat ještě pár zápasů a kol. Budu si muset olíznout rány a vrátit se silnější, ale teď asi budu muset jít jinou cestou“. Dodává osmatřicetiletý „Juggernaut“ Joe Joyce (15-2-0, 14 KO), který díky sobotní porážce přišel definitivně o post povinného vyzývatele za organizace WBO.

Připomeňme, že Joycemu se sobotní odvetný duel vůbec nepovedlo. Už ve druhém kole byl v obrovských problémech a sám nedokázal na čínského veterána nic vymyslet. Ve třetím kole utopie pokračovala a těsně před koncem kola jej Zhang tvrdou pravou poslal k zemi a byl konec.