Elbiali: Canelo je unavený boxem!

Saul Alvarez vs Jermell CharloBývalý sparing partner nesporného šampióna super střední váhy Saula Alvareze pronesl odvážné prohlášení, ve kterém řekl, že Canelo je unavený boxem a možná i lenivý!

„Canelo jen zlenivěl. Zdá se, že je znuděný a unavený z boxu, psychicky i fyzicky. Pamatujte, že od patnácti let profesionálně bojuje, má za sebou mnoho válek o světové tituly a prodělal mnoho operací. Jeho tělo je mnohem starší než věk uvedený v jeho rodném listě“. Začal zostra Ahmed Elbiali.

„Představte si, že jednoho dne ve třetím nebo čtvrtém kole našeho sparingu najednou řekl: „Jsem unavený“ a trénink byl jednoduše zastaven. Vypadá unaveně z boxu“. Dodává egyptský boxer Ahmed Elbiali (23-1-0, 18 KO). Vyjádření stručně okomentoval také Canelův trenér Eddy Reynoso – „To je snad vtip?!“.

Třiatřicetiletý mexický boxer má před sebou obhajobu světových titulů WBA super, WBC, WBO a IBF. Už na konci září se mu do cesty postaví na galavečeru v Las Vegas stejně starý americký vyzývatel a král super velterové váhy „Iron Man“ Jermell Charlo (35-1-1, 19 KO).

Saul Alvarez vs Jermell Charlo