Zápas Buatsi vs Azeez zrušen!

Dan AzeezSobotní galavečer v londýnské O2 aréně bude přesunut na nový termín. Dan Azeez se během posledního tréninku zranil a promotéři rozhodli o přeložení celého galavečera!

„Jsem zdrcen, že se to stalo jen pár dní před zápasem. Nikdy předtím jsem v kariéře nemusel odstoupit z žádného zápasu. Chci se omluvit všem fanouškům, zvláště těm, kteří cestují na zápas z velké dálky. Je mi také nesmírně líto mého soupeře Joshua Buatsiho, mého promotéra a všech zúčastněných, kteří na tomto datu tak tvrdě pracovali. Doufám, že tento zápas bude možné co nejdříve přeložit.“. Komentoval situaci zraněný Dan Azeez.

„Je to velký šok, ale všichni v BOXXERu velmi tvrdě pracují na tom, abychom co nejdříve zajistili pro všechny bojovníky, týmy a hlavně fanoušky připravili veškeré informace“. Vím, že Dan by udělal cokoliv, aby byl v sobotu večer v ringu a to, že se to stalo v této fázi, je zničující pro všechny“. 

„Pro britský box je to obrovský boj, ale zdraví a bezpečnost našich bojovníků musí být na prvním místě. Mé srdce patří Danovi a Joshuovi, kteří oba absolvovali těžké kempy, a fanouškům, kterých se na sobotu sešlo více než 10 000. Poskytneme aktualizaci zbytku karty a co nejdříve sdělíme upravené datum pro galavečer Buatsi vs Azeez“. Řekl zakladatel a generální ředitel promotérské skupiny BOXXER Ben Shalom.

Ben Shalom