Wilder vs Helenius: Karta odhalena!

Deontay Wilder vs Robert HeleniusKromě očekávaného hlavního duelu odhalili promotéři galavečera další tři duely. Caleb Plant vs Anthony Dirrell, Gary Antonio Russell vs Emmanuel Rodriguez a Frank Sanchez vs Carlos Negron!

Druhý semifinálový eliminačním duel těžké váhy organizace WBC se bude konat 15. října v americkém Bracleys centru. V hlavní roli šestatřicetiletý bývalý světový šampión „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) a o dva roky starší finský boxer „The Nordic Nightmare“ Robert Helenius (31-3-0, 20 KO). Vítěz tohoto duelu se střetne s Andy Ruizem (35-2-0, 22 KO), který před týdnem vybodoval Kubánce Luise Ortize (33-3-0, 28 KO).

Nyní organizátoři odhalili další duely. V eliminačním duelu WBC se střetnou také v super střední váze Caleb Plant (21-1-0, 12 KO) a
Anthony Dirrell (34-2-2, 25 KO). Oba boxeři v minulosti drželi světové tituly a vítěz eliminace tak bude titulu velmi blízko zápasu s šampónem Saulem Alvarezem, který bude pásy obhajovat tuto sobotu proti Gennady Golovkinovi.

Deontay Wilder vs Robert Helenius

V ringu také uvidíme devětadvacetiletého neporaženého amerického boxera Garyho Antonia Russella (19-0-0, 12 KO), který změří síly v bantamové váze s bývalým světovým šampiónem organizace IBF Emmanuelem Rodriguezem (20-2-0, 13 KO) z Portorika. Netitulový duel je vypsán na 12 kol.

Do ringu se vrací také třicetiletý kubánský boxer těžké váhy Frank Sanchez (20-0-0, 13 KO) a o pět let starší Portoričan Carlos Negron (25-3-0, 20 KO). Ti se měli utkat již letos v lednu, ale Negron neprošel testem na Covid19 a musel se ze zápasu stáhnout. Na galavečeru v Hollywoodu jej tehdy nahradil rumunský boxer Christian Hammer, kterého Sanchez jasně vybodoval.

Ruiz, Wilder, Helenius