Mayweather připravuje další exhibiční zápas!

Floyd mayweather vs Conor McGregorFloyd Mayweather je blízko potvrzení data letošního již třetího exhibičního zápasu. Bývalý světový šampión pěti váhových kategorií se má utkat s youtuberem Danielem „Deji“ Olatunjim!

Pětačtyřicetiletý bývalý šampión pěti váhových kategorií „Money“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) našel velkou oblibu v exhibičních zápasech a letos by si měl na své konto připsat dokonce tři. První letošní duel absolvoval v květnu, když si zaboxoval se svým neporaženým kamarádem Donem Moorem. Zápas skončil samozřejmě bez výsledku.

Za deset dní poletí do Japonska, kde jej bude čekat domácí MMA válečník Mikuru Asakura. Nyní oznámil, že je v plánu už i třetí letošní duel, který by se měl konat v neděli 13. listopadu na galavečeru v Dubaji. Jeho soupeřem bude hvězda sociálních sítích Daniel Olatunji. Celý galavečer bude v duchu takových to zápasů.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Floyd Maywetaher odboxoval svůj poslední oficiální profesionální duel v srpnu 2017, když se utkal s tehdejším MMA šampiónem Conorem McGregorem. Zápas nabídl poměrně hezký box a duel dle očekávání ovládl zkušenější Mayweather, který McGregora ukončil v desátém kole.

Floyd Mayweather