Václav Sivák se vrací na FNC 3!

Václav SivákSvětový šampion v kickboxu Václav Sivák se vrací do ringu na galavečeru v Brně. Představí se v organizaci Fight Night Challenge na konci letošního roku!

„Bad Boy“ Václav Sivák se loni v listopadu na galavečeru Night of Warriors v Liberci utkal o prestižní titul WAKO Pro s Francouzem Foudadem Djebarim a pětikolovou bitvu jasně ovládl na body. Následně letos v únoru debutoval v Rusku na galavečeru Fair Fight v Jekatěrinburgu a dokázal na body přetlačit domácího bijce Viktora Mikhailova.

Neporažený český bijec a světový šampion v kickboxu naposledy zápasil letos v květnu před vyprodanou O2 arénou. Na galavečeru organizace Oktagon jasně vybodoval podle pravidel boxu šampióna MMA z Dánska Jonase Magarda 3x 40:36. Dominance Siváka byla naprosto famózní a ve třiadvacetiletých patří mezi největší evropskou a světovou špičku.

Václav Sivák

Nyní ho česká další duel na české půdě. Václav Sivák se představí na třetím galavečeru organizace Fight Night Challenge, který se bude konat 27. prosince v brněnském Zoner Bobbyhall. Kdo bude soupeřem české hvězdy nebylo zatím oznámeno.

Václav Sivák

Václav Sivák