Oktagon 35: Kincl vs Lohoré o titul!

Oktagon 35Již tuto sobotu se turnaj organizace Oktagon bude konat v brněnské Winning Group Areně. V hlavním duelu večera se poperou Patrik Kincl a Alex Lohoré o titul šampiona střední váhy!

17.9.2022 – Winning Group Arena, Brno, ČR
Oktagon 35
Start v 18:00
Vstupenky na TicketPortal
Live stream na OktagonTV

Vrcholem galavečeru Oktagon 35 bude očekávaný titulový souboj mezi domácím šampiónem Patrikem Kinclem a francouzským vyzývatelem Alexem Lohorém. Kincl při svém debutu v organizaci porazil slovenského bijce piráta Krištofiče a usedl na trůn střední váhy.

Svrhnout Kincla tak přichází Alex Lohoré, pětinásobný šampión čtyř různých organizací, který je nyní v senzační formě a napodruhé může získat korunu šampiona poté, co mu to nevyšlo proti českému terminátorovi Karlosovi Vémolovi.

Oktagon 35

Odkládané velké slovenské derby se také v sobotu stane skutečností. František Fodor, známý stejně jako Karol Ryšavý, svými pověstnými kladivy, chce znovu do životní formy. Kdo z těchto dvou velkých osobností slovenského MMA ukáže vetší srdce?

Vřava nastane při nástupu tří velkých brněnských MMA postav. Nezkrotného šampiona organizace DFN Radka Roušala, skvělého Andreje Kalašnika a progresivního bijce Jakuba Dohnala. S novým ohněm v očích kráčí oblíbený bratislavský princ „Diamantový čávo“ Robert Pukač, který jde do velmi zajímavého zápasu s Tomášem „Bolo“ Melišem.

Šílenou přestřelkou zavání souboj Radovana Úškrta, jenž je k nadšení všech po 3 letech zpět. Jeho formu měl prověřit střelec Al Matavao. Jenže ten byl pozitivně testován na Covid a nahradí jej ukrajinský fighter Denis Kurdinov.

Oktagon 35

Slovenský bijec Ronald Paradeiser se po prohře s Losene Keitou v kleci pokusí lapit „Afrického lva“ Iamika Furtada, který oslnil fanoušky svým výkonem na galavečeru Oktagon 32 s Jakubem Dohnalem. Duel však prohrál a nyní by si chtěl spravit chuť.

Těšit se můžete i na bývalého profesionálního vojáka Marka Mazucha, jenž stále ještě neokusil hořkost porážky. Nyní ho čeká brazilská výzva v podobě Jorge Buena.  A své umění představí i šampion 1. německé Oktagon výzvy Selim Topuz proti tvrdému Angličanovi Jamesovi Lewisovi se 7 vítězstvími, 6 ukončeními před limitem.

Budete také svědky vyvrcholení reality show Kdo přežije, kdy si to Nathan Dzaba a Adam Raiter po 3 měsících tvrdých tréninků, kde si sáhli na dno, rozdají v kleci. Galavečer začíná již tuto sobotu v 18:00 na OktagonTV.

Oktagon 35