Warren: Smlouvy jsou na cestě!

Tyson Fury vs Anthony JoshuaBritský promotér a jeden ze zástupců světového šampióna Tysona Furyho prozradil, že smlouva k zápasu s Joshuou je již na cestě!

„Hotové smlouvy jsou již na cestě k Eddie Hearnovi, ale nechci toho příliš prozrazovat. Ze zkušenosti už víme, že když se příliš mluví, tak pak se ty věci nemusí stát. Nyní každý z nás tento duel chce, ale dokud není popsáno, tak nic není“ Říká Frak Warren.

„Nejsou tu žádné překážky, Anthony Joshua a jeho tým přistoupili na všechny naše podmínky, takže by to teoreticky měla být jen formalita. Ale to nejdůležitější je podpis. Jsem optimista, takže věřím, že uvidíme 3. prosince obrovský souboj o Britské ostrovy“ Pokračuje Warren.

Anthony Joshua

Šéf skupiny Queensberry Promotions také odhaluje podrobnosti o odvetě „Finance se v zápase rozdělí 60:40 ve prospěch Furyho. Pokud však vyhraje Joshua, bude se konat povinná odveta do šesti měsíců a v té už budou peníze rozděleny 50:50. Věřím, že souboj bude oficiálně oznámen příští týden“. Uzavřel britský promotér.

Tyson Fury