Eddie Hearn: Fury vs Joshua je velmi blízko!

Tyson Fury vs Anthony JoshuaBritský promotér zastupující Anthonyho Joshuu prozradil, že zápas je velmi blízko k uskutečnění, ačkoliv s podmínkami příliš spokojený není říká!

Eddie Hearn prozradil, že s návrhem týmu Tysona Furyho příliš spokojený nebyl a měl několik výhrad. Nicméně Joshua si prosadil svůj názor, že zápas chce a šéf Matchroom Boxing ze svých klasických požadavků slevil.

„Dostali jsme nabídku, se kterou jsme nebyly úplně spokojeni. Snažili jsme se vyjednávat, ale na druhou stranu jsme slyšeli, že je to spíše nabídka ber – nebo nech bejt. Vůbec by mě nenapadlo, že bychom ještě letos uspořádali takovýto duel. Ale Anthony je svůj vlastní šéf a rozhodl, že zápas chce“. Říká Hearn

Hearn - Joshua

A pokračuje „Já bych osobně vyjednával trochu tvrději, ale Anthony o zápas opravdu moc stál a přijal všechny podmínky, které nám byly nabídnuty. Zápas je tak opravdu blízko k podepsání a uskutečnění 3. prosince v Cardiffu“. Dodal promotér Eddie Hearn.

Duel by se měl konat konkrétně na stadiónu Principality v ​​Cardiffu, který pojme až 80 000 fanoušků. Anthony Joshua zde již v minulosti dvakrát boxoval. V roce 2017 zde ukončil v desátém kole Carlose Takama a následně o pět měsíců později také vybodoval Josepha Parkera.

Anthony Joshua vs Tyson Fury