Wilder uspal Heleniuse v prvním kole!

Deontay WilderBývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder nenechal nikoho na pochybách a v prvním kolo tvrdým úderem na bradu poslal k zemi Heleniuse a čeká ho Andy Ruiz!

15.10.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇫🇮 Robert Helenius
1. kolo KO

Šestatřicetiletý americký boxer a bývalý světový šampión těžké váhy „The Bronte Bomber“ Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) se vrátil mezi šestnáct provazů po dvou prohrách s Tysonem Furym. V eliminačním souboji organizace WBC se mu do cesty postavil osmatřicetiletý finský boxer „The Nordic Nightmare“ Robert Helenius (31-4-0, 20 KO).

Helenius začal zápas aktivněji a snažil se skvěle pohybujícího Wildera zasahovat. Následně na něj zkusil zaútočit u provazů, jenže u nich je Wilder jako doma. Helenius zůstal na chvilku odkrytý a Wilder toho využil a nenápadným přímým úderem na bradu ho poslal k zemi.

Deontay Wilder vs Robert Helenius

Helenius byl hodně otřesený a velmi dlouho trvalo, než se dokázal postavit a nakonec mířil z ringu rovnou na prohlídku a nezůstal ani do vyhlášení. Wilder tak vyhrává eliminační semifinálový duel a nyní se ve finálovém duelu utká s bývalým světovým šampiónem Andy Ruizem (35-2-0, 22 KO)

Deontay Wilder vs Robert Helenius