Haney porazil Kambosose i podruhé!

Devin Haney Úřadující král lehké váhy Devin Haney naprosto s přehledem vybodoval v odvetě George Kambosose a obhájil světové tituly WBA super, WBC, WBO a IBF!

15.10.2022 – Rod Laver Arena, Melbourne, Austrálie
Lehká váha
Devin Haney 🇺🇸🆚🇦🇺 George Kambosos 2
Leszek Jankowiak 119:109
Craig Metcalfe 118:110
Manuel Oliver Palomo 118:110

Třiadvacetiletý úřadující světový šampión „The Dream“ Devin Haney (29-0-0, 15 KO) a devětadvacetiletý bývalý světový šampión „Ferocious“ George Kambosos (20-2-0, 10 KO) se poprvé utkali letos v červnu a byla z toho jednoznačná záležitost. Mladý Američan jasně dominoval a získal všechny čtyři prestižní tituly.

Devin Haney vs George Kambosos 2

George Kambosos se nechtěl s porážkou smířit a tak se na dnešní den domluvila odveta a opět to bylo na Australanově domácí půdě. Od prvního zápasu se však nic nezměnilo a duel měl naprosto totožný průběh. Kambosos mohl dělat co chtěl, ale na skvělého Haneye prostě neměl a ztrácel celý zápas.

Devin Haney vs George Kambosos 2

Rozhodčí tak neměli během bodování těžkou práci a Devin Haney tak obhajuje světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF v lehké váze. Pokud na konci října dokáže Vasyl Lomachenko porazit Jamaine Ortize, mohli bychom se v průběhu příštího roku dočkat hodně zajímavé titulové bitvy.