Wilder: Helenius má srdce z oceli!

Deontay WilderBývalý šampión Deontay Wilder našel hodně slov uznání pro svého soupeře Roberta Heleniuse a zároveň mu slibuje, že mu v ringu ukáže, co ještě neviděl!

V sobotu 15. října se do ringu vrací bývalý světový šampión těžké váhy „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO). Na galavečeru v americkém Barcleys centru vyzve finského boxera Roberta Heleniuse (31-3, 20 KO). Bývalý mistr světa zná svého rivala velmi dobře, protože s ním měl dvakrát příležitost spárovat.

„Vyhraje ten z nás, kdo bude chytřejší, rychlejší a bude víc ničit toho druhého. Helenius je vynikající boxer, je vysoký, v ringu nesmírně trpělivý a má srdce z oceli. Nikdy se nevzdává, protože sloužil v armádě, tak má silného bojového ducha“. Komentuje kvality svého soupeře bývalý šampión organizace WBC.

Deontay Wilder vs Robert Helenius

A dodává „Ví, jak v ringu přežít těžké chvíle a proto to pro mě nebude nic snadného, bude to hodně zajímavý souboj. Znám Roberta dobře z přípravných kempů a vím co v ringu dokáže. Nicméně mu ukážu, co ještě neviděl a jsem si jistý, že se na mě také pilně připravuje. Těším se na tuto výzvu, myslím, že lidé kteří na tuto událost utratí své peníze, tak nebudou rozhodně zklamaní“. Uzavřel Wilder

Šestatřicetiletý americký boxer v únoru 2020 poprvé v kariéře prohrál, když jej v sedmi kolech zničil Tyson Fury a sebral mu světový titul organizace WBC. Loni v říjnu se konala odveta, ve které Fury opět dominoval a Wildera knockoutoval v jedenáctém kole.

Tyson Fury vs Deontay Wilder